با وجود اینکه مدت زیادی از اعلام خبر راه اندازی هات لاین ایرانیان سوئد نگذشته بود اما در طی همین مدت کوتاه طرفداران زیادی از سراسر سوئد برای آن پیدا شد. در طی چند روزی که این هات لاین بواسطه مشکلات تکنیکی تعطیل بود ئی میلهای زیادی در رابطه با آن برای استکهلمیان ارسال شد. همکاران سایت از اینکه این هات لاین اینچنین مورد توجه هموطنان مقیم سوئد قرار گرفته و بسیاری را از تنهایی به در آورده است خوشحالند.

خوشبختانه مشکلات تکنیکی هات لاین حل شده است و هات لاین استکهلمیان مجددا راه اندازی شده و ایرانیان سوئد (و دیگر کشورهای جهان) می توانند مجددا با آن تماس حاصل کنند. برای بهبود کیفیت این هات لاین چند تغییر کوچک در آن داده شده است:

1- بمانند گذشته بهنگام ورود, تعداد افراد حاضر بصورت اتوماتیک اعلام نمی شود.
2- چنانچه کسی بر روی هات لاین نباشد سکوت خواهد بود (در برخی مواقع موسیقی با صدای بسیار بسیار پایین پخش خواهد شد). بنابراین چنانچه با سکوت (یا موسیقی با صدای بسیار پایین) مواجه شدید این بواسطه عدم حضور افراد دیگر بر روی هات لاین است. شما باید منتظر بمانید تا فرد دیگری وارد هات لاین شود.
3- چنانچه بر روی این هات لاین برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید امکان ردیابی و شناسایی شما حتی در صورت دارا بودن تلفن مخفی امکانپذیر است. پیامدهای آن برای فرد مزاحم خوش آیند نخواهد بود, بعدا گله نکنید.
4- همکاران استکهلمیان ساعات 9 الی 12 شب هر شب را برای شروع تماس ایرانیان سوئد پیشنهاد نموده اند. اما برخی تصور کرده اند که هات لاین تنها در طی این ساعات باز است. توجه کنید که این تنها یک پینشهاد است و امکان تماس با هات لاین در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد. شلوغترین ساعات طبیعتا ساعات پایانی شب است.
3- خبر خوب دیگر اینکه در ماه ژانویه سرورهای جدید و پرقدرتی جایگزین سرورهای فعلی خواهد شد و امکانات صحبت در اتاق های مختلف و خصوصی و امکانات بیشتر نیز در اختیار ایرانیان سوئد قرار خواهد گرفت.آخرین اطلاعات در مورد هات لاین استکهلمیان, تغییرات, امکانات جدید و مشکلات احتمالی تکنیکی در این مرتبا در آدرس بالا به اطلاع شما خواهد رسید. به این صفحه جهت دریافت آخرین اطلاعات مراجعه کنید.


2007/11/29ایرانیان سوئد دارای "هات لاین" سراسری و رایگان شدند
به هات لاین استکهلمیان خوش آمدید
از این پس ایرانیان سراسر سوئد می توانند از طریق تماس با یک شماره تلفن سراسری و رایگان با یکدیگر در تماس بوده و دوستان جدید پیدا نمایند. هزینه تماس با هات لاین سراسری ایرانیان سوئد از هر نقطه کشور بمانند یک مکالمه معمولی داخل شهری است.

بسیاری از شرکتهای تلفن سوئد امروزه حتی انجام مکالمات داخل شهری را نیز با هزینه ثابت بصورت رایگان در اختیار مشترکین خود قرار می دهند. و اگر از این دسته هستید حتی بهای مکالمه داخل شهر را نیز جهت تماس با هات لاین ایرانیان سوئد پرداخت نخواهید کرد! از این بهتر؟

با یک تلفن از هر کجای سوئد (و دنیا) به هات لاین ایرانیان سوئد بصورت اتفاقی به دیگر ایرانیانی که همزمان بر روی خط هستند متصل خواهید شد. افتتاح این هات لاین می تواند کمکی به بسیاری از ایرانیانی باشد که مایل به تماس با یکدیگر و یافتن دوستان جدید هستند. حتی اگر بر روی اینترنت نیز با دوست جدیدی آشنا می شوید می توانید بدون نیاز به ارائه شماره تلفن خودتان بر روی هات لاین ایرانیان سوئد با یکدیگر قرار گذاشته و گفتگو کنید.


این هات لاین هیچ گونه نفع مادی برای هیچ طرفی ندارد و تنها هدف از ایجاد آن از سوی استکهلمیان کمک جهت نزدیکی هر چه بیشتر ایرانیان سوئد با یکدیگر است.
هات لاین ایرانیان سوئد جدیدا و بصورت آزمایشی آماده بهره برداری شده است و هنوز تعداد زیادی از وجود آن باخبر نیستند. ایرانیان میبایست با صبر و حوصله و مراجعه مکرر و نیز پخش خبر آن به
دوستان و آشنایانشان آن را فعال کنند.

- چنانچه فرد دیگری همزمان با شما بر روی هات لاین نباشد سکوت خواهد بود.


برای شروع به کار ساعات زیر جهت تماس پیشنهاد شده است:

هر شب از ساعت
21 الی 24 بوقت سوئد

توجه کنید که ساعات بالا فقط یک پیشنهاد است و امکان تماس در تمامی دیگرساعات شبانه روز نیز میسر است. و اما شماره تلفن هات لاین سراسری ایرانیان سوئد که باید بخاطر بسپارید:


چنانچه در هر کشور دیگری در اتحادیه اروپا و یا جهان (مانند ایران) نیز زندگی می کنید می توانید از طریق تماس با شماره تلفن:

به هات لاین سراسری ایرانیان سوئد متصل شوید. هزیمه تماس در این حالت بمانند یک مکالمه معمولی با کشور سوئد خواهد بود.